У Княгининській сільраді учасникам АТО до Дня захисника України виплатять допомогу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
У Княгининській сільраді учасникам АТО до Дня захисника України виплатять допомогу

Слушна ідея місцевих обранців!

Фото з фейсбук-сторінки Ірини Редкоус.

У Княгининській сільраді учасникам АТО до Дня захисника України виплатять допомогу

Гроші даватимуть згідно з рішенням депутатів

«До уваги учасників АТО/ООС, що зареєстровані на території Княгининівської сільської ради!!! Відповідно до рішення Княгининівської сільської ради №51/11 від 13.12.2019 року, з нагоди відзначення Дня захисника України, 78-ї річниці Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва надано матеріальну допомогу учасникам АТО/ООС, які проживають на території Княгининівської сільської ради, у розмірі 2000 (дві тисячі) гривень», - повідомляє представниця громади Ірина Редкоус у фейсбуці.

З нагоди відзначення Дня захисника України, 78-ї річниці Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва надано матеріальну допомогу учасникам АТО/ООС, які проживають на території Княгининівської сільської ради, у розмірі 2000 (дві тисячі) гривень.

Отримати дані кошти можна буде з 12 жовтня 2020 року впродовж 90 днів в будь-якому відділенні Ощадбанку. Для цього потрібно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.