Волинський митрополит розповів, як подолав коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Волинський митрополит розповів, як подолав коронавірус

Митрополит Михаїл закликав паству носити маски.

Скрін з відео.

Волинський митрополит розповів, як подолав коронавірус

Митрополит Михаїл закликав серйозно ставитися до хвороби і не легковажити нею

Про це йшлося у проповіді митрополита Луцького і Волинського Михаїла (Зінкевича) Православної Церкви України (ПЦУ) на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці в Луцьку.

Митрополит Михаїл повідомив, що він перехворів на коронавірус. Через довгий процес реабілітації він досі в масці. Одягати маски він попросив і у вірян.

Я й сам спочатку думав: якось негарно перед вами у масці, недобре чути голос. А потім відкидаєш убік цей сором, бо розумієш: так треба. Такі нині обставини життя і нічого гріховного тут немає.

– Не шуткуйте, не балуйтеся, не легковажте. Бо життя, яке дається Богом, дається для того, щоб ви його прожили. Скільки тестів видадуть, така буде статистика. Перехворіють багато. Питання у тому, хто виживе, хто ні. Наслідки хвороби важкі. Реабілітація проходить до півроку. Непрацездатним можеш бути до півтора місяця. Тому у храмі, поза храмом у громадських місцях треба ходити в масках. Не соромтеся. Є багаторазові маски, які можна самому прикрасити. Богослужіння здійснюватимемо у масках. Я й сам спочатку думав: якось негарно перед вами у масці, недобре чути голос. А потім відкидаєш убік цей сором, бо розумієш: так треба. Такі нині обставини життя і нічого гріховного тут немає, – розповів митрополит Михаїл.

Митрополит сказав, що віряни можуть прикладатися до ікон, будучи в масках. Адже тоді ймовірність поширення вірусу мінімальна. Також він наголосив на тому, що важливо мити руки.