Двоє лучан потрапили на шпальти еротичного календаря - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
Двоє лучан потрапили на шпальти еротичного календаря

Найгарячіші митці!

Фото з відкритих джерел.

Двоє лучан потрапили на шпальти еротичного календаря

Настінний календар скоро з’явиться у продажу

Літературна агенція OVO ініціювала спеціальний проєкт з промоції читання та підняття рівня обізнаності про сучасних українських авторів «Literature illustrated». Це календар міститиме фотографії 13 сучасних письменників, серед яких уродженці Луцька – Сергій Мартинюк та Павло Коробчук. 

Про це пише Читомо.

Організатори пояснюють, що авторів підбирали за принципом різноманіття, для того, щоб показати, якою багатогранною є сучасна українська література.

Нагадаємо, лучани – лідер гурту «Фіолет», письменник Сергій Мартинюк  (Колос) та письменник і барабанщик Павло Коробчук потрапили у ТОП-20 найсексуальніших митців України. 

 

«Ми прагнули представити маловідомих сучасних українських письменників, вартих уваги, разом із зірками сучасної української літератури – в рамках популяризації читання книг українських авторів. До календаря увійшли ті письменники, які вже здійснили величезний вклад у розвиток української літератури, і ті, чиї книги стають популярнішими з кожним днем. Настінний календар має стати одним із візуальних елементів у боротьбі за популяризацію читання сучасної української літератури», – зазначають в агенції OVO.

За словами ініціаторів проєкту, у незвичному погляді об’єктиву польсько-німецької фотографині українського походження Марисі М’яновської читачі побачать як одного з найтитулованіших письменників – Сергія Жадана, тих, хто створив фурор в літературному середовищі, продавши самостійно 30-тисячний наклад своєї книги – Валерія Ананьєва, а також зовсім свіжі обличчя – автора, за визначенням літкритиків, найкращого романного дебюту 2020 – Павла Матюшу.

Настінний календар має стати одним із візуальних елементів у боротьбі за популяризацію читання сучасної української літератури

 

 

У проєкті беруть участь письменники різних жанрів: детективісти Мартин Якуб та Віктор Янкевич, фантаст Павло Дерев’янко, трилерист Андрій Новік. Не обійшлося і без музикантів з письменницьким хистом – фронтмена гурту «Фіолет» Сергія «Колоса» Мартинюка, барабанщика Павла Коробчука та колишнього боксера, а тепер письменника Сергія Демчука. Також до календаря увійдуть фото письменників, які вже давно відомі серед читачів – Артема Чапая, Петра Яценка та Артема Чеха.

В OVO сподіваються, що такий календар мотивуватиме потенційних читачів ставити собі за мету читати по одній книжці українських авторів у місяць.

 

 Передпродаж календаря стартує 20 жовтня.

Авторський прибуток з продажу календарів піде на закупівлю книжок цих авторів для бібліотек та лікарень України.

Джерело: Читомо