Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Чоловік завалив лося у чорнобильській зоні (Фото)

В зоні ЧАЕС затримано браконьєра.

Фото ДПСУ.

Чоловік завалив лося у чорнобильській зоні (Фото)

Прикордонники відділу «Іванків» Житомирського загону спільно зі співробітниками Національної поліції в зоні відчуження виявили чоловіка з рушницею та тушу дикої тварини

Під час несення служби на прикордонному човні UMS-600 спільний наряд на береговій відмілині, в межах Чорнобильської зони, зупинив невідому особу. Під час з’ясування обставин перебування чоловіка на відселеній території було встановлено, що він є жителем Києва, незаконно потрапив в зону та немає жодних документів, які б посвідчували особу.

 

 Окрім цього, невідомий мав при собі мисливську рушницю марки «ИЖ-54» 12 калібру.

Під час огляду прилеглої місцевості, неподалік місця виявлення правопорушника, охоронці кордону виявили вбитого лося.

 

 Наразі 47-річного громадянина України за перебування в прикордонні без документів та порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіаційного забруднення, притягнуто до адміністративної відповідальності. Зброя встановленим порядком вилучена. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 248 ККУ «Незаконне полювання».

Незаконне полювання та вбитий лось. 

А інший порушник, з метою екстремального туризму, приїхав в зону ЧАЕС з Одещини. Його виявили учора прикордонники Житомирського загону спільно з Нацполіцією.

Наразі 21-річного сталкера-екстремала притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення», санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: Державна прикордонна служба України.
Telegram Channel