Два сирійці хотіли переплисти Буг з волинського берега на польський - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Два сирійці хотіли переплисти Буг з волинського берега на польський

Одного громадянина Сирії затримали на польському боці, іншого - на українському.

Фото Державна прикордонна служба.

Два сирійці хотіли переплисти Буг з волинського берега на польський

Чергову спробу незаконно перетнути українсько-польський кордон припинили прикордонники Луцького загону спільно з польськими колегами

Учора військовослужбовці відділу «Амбуків» затримали сирійця, який намагався перепливти Західний Буг та у незаконний спосіб дістатися Польщі.

Громадянин Сирії, зрозумівши, що друга виявили польські прикордонники, вирішив не ризикувати й залишився на українському березі, де і був затриманий прикордонниками Луцького загону.

Іноземець наважився на такий небезпечний вчинок разом з другом, який подався вплав першим. Однак, дістатися непоміченим до сусіднього берега бідолазі не вдалося – вибратися з води йому вже допомагали польські стражі, які виявили плавця та повідомили українських прикордонників.

Громадянин Сирії, зрозумівши, що друга виявили польські прикордонники, вирішив не ризикувати й залишився на українському березі, де і був затриманий прикордонниками Луцького загону. Оглядаючи місцевість поруч, правоохоронці знайшли надувний круг, за допомогою якого сирієць і планував дістатися польського берега.

Затриманого притягнули до адміністративної відповідальності. Зустрітися з другом, теж сирійцем, він матиме нагоду після вирішення питання про його передачу в Україну за угодою про реадмісію.

Джерело: Державна прикордонна служба України.