Луцьких вчителів, які захворіють на коронавірус, лікуватимуть за бюджетні кошти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Луцьких вчителів, які захворіють на коронавірус, лікуватимуть за бюджетні кошти

У міській скарбниці передбачили кошти.

Фото з сайту Освіта.

Луцьких вчителів, які захворіють на коронавірус, лікуватимуть за бюджетні кошти

Вчителів лікуватимуть за кошти лучан

У бюджеті міста передбачили кошти на лікування працівників освіти, що захворіли на COVID-19.

Про це сьогодні йшлося під час позачергового дистанційного засідання 94-ї сесії міської ради.

Директор департаменту фінансів та бюджету міської ради Лілія Єлова повідомила, що «нам збільшено субвенцію на ремонт доріг у сумі 689 420 грн, відповідно внесені зміни в перелік доріг, що мають ремонтувати за бюджетні кошти». Вона запропонувала здійснити перерозподіл бюджетних коштів.

Зокрема, виділити ДКП «Луцьктепло» 460 тис. грн для виконання мирової угоди з ТзОВ «Тепелен», на оплату договору оренди по теплоенергоцентру — 1 млн 892 тис грн (борг минулого року), поточний рік - 957 тис. грн, для цього зменшено капітальні видатки з інших статей.

На лікування працівників закладів освіти міста виділили 350 тисяч – Волинській обласній клінічній та обласній інфекційній лікарнях, 150 тисяч – міській клінічній лікарні.

 

Збільшено видатки на поточний ремонт зупинок громадського транспорту (на підключення розумних зупинок) — 1 млн 260 грн. Також передбачили кошти на протиепідемічні заходи на виборчих дільницях у сумі 200 тис. грн.

У зв'язку з поширенням COVID-19 виділено кошти на лікування працівників закладів освіти міста. 350 тис грн —Волинській обласній клінічній та обласній інфекційній лікарнях, 150 тис грн — міській клінічній лікарні.

Джерело: Луцька міська рада.