Через пару у ванній загинула 18-річна дівчина (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Через пару у ванній загинула 18-річна дівчина (Відео)

Подробиці інцеденту встановлюються.

Фото Pixabay.

Через пару у ванній загинула 18-річна дівчина (Відео)

Підозрюють, що причиною трагедії стали погано прочищені вентиляційні канали

У Львові за дивних обставин у квартирі померла 18-річна дівчина. Її молодшу сестру та матір госпіталізували у вкрай важкому стані.

В аварійній службі переконують: винні не газова колонка і не вентеляційний канал, а... пар у ванній кімнаті. Мовляв, його було забагато, і це могло заблокувати витяжку.

Мешканці будинку, в якому сталася трагедія, почули несамовиті крики. Коли кинулися на допомогу, побачили непритомну 40-річну сусідку та її 16-річну доньку. Жінку з молодшою донькою госпіталізували у важкому стані. Пізніше вже мертвою у ванні знайшли тіло старшої доньки. Загиблій було 18 років.

Сусіди розповідають, що у будинку вже кілька десятків років ніхто не чистив вентиляційні канали. Тож причиною трагедії могла стати недбалість комунальних служб - люди просто вчаділи.

Натомість в аварійній службі переконують: винні не газова колонка і не вентеляційний канал, а... пар у ванній кімнаті. Мовляв, його було забагато, і це могло заблокувати витяжку. Також у квартирі були порушені норми встановлення газових приладів, адже незадовго до трагедії у квартирі зробили ремонт.

Справжню причину встановлять поліцейські та газовики.

Нагадаємо, хлопець викинувся з вікна: залишив купу передсмертних записок (Фото).