У Луцьку поліція перевіряє роботу розважальних закладів в умовах карантинних обмежень: вже склали 8 протоколів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
У Луцьку поліція перевіряє роботу розважальних закладів в умовах карантинних обмежень: вже склали 8 протоколів

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

У Луцьку поліція перевіряє роботу розважальних закладів в умовах карантинних обмежень: вже склали 8 протоколів

Правоохоронці з понеділка щовечора проводять профілактичні відпрацювання

З початку цього тижня поліцейські у Луцьку склали на суб'єктів господарювання ресторанного типу 8 адміністративних протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про порушення правил щодо карантину людей.  

Станом на сьогодні робота всіх розважальних закладів припинена: заклади харчування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, працюють виключно до 22 години.

Співробітники Луцького відділу поліції з понеділка щовечора проводять профілактичні відпрацювання з метою перевірки харчувальних та розважальних закладів на території обласного центру Волині.  

«З моменту посилення карантинних заходів у Луцьку на суб'єктів господарювання ресторанного типу складено 8 адміністративних протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Станом на сьогодні робота всіх розважальних закладів припинена: заклади харчування, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, працюють виключно до 22 години», - зауважив Юрій Сидорук, заступник начальника Луцького відділу поліції. 

Правоохоронці й надалі здійснюватимуть контроль за дотриманням епідеміологічних обмежень в області. На всі повідомлення про порушення карантинних норм співробітники реагуватимуть у відповідності до законодавства. Нагадаємо,  що з початку введення в дію карантинних заходів на території області правоохоронці скали понад 1 тис. адміністративних матеріалів та розпочали 4 кримінальних провадження. 

Поліція вкотре закликає громадян дбати про власне здоров’я та здоров’я інших, з розумінням ставитись до превентивних заходів, адже вони спрямовані, насамперед, на забезпечення вашої безпеки.

Нагадаємо, на Волині від коронавірусу померло 10 медиків.

Джерело: Пресслужба прокуратури області