Лучанка, яка гуляла з мертвим у пакеті немовлям, має ще двох дітей (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Лучанка, яка гуляла з мертвим у пакеті немовлям, має ще двох дітей (Відео)

Територію огородили червоною стрічкою.

Фото Аверс.

Лучанка, яка гуляла з мертвим у пакеті немовлям, має ще двох дітей (Відео)

Родичі дівчини про її вагітність нічого не знали

26-річна лучанка, яка ходила містом з мертвим немовлям в пакеті, переконує, що дитя було мертвонароджене. Дівчина сама виховує ще двох дітей, допомагає їй в цьому батько, який про вагітність нічого не знав.

В неї була підозріла поведінка і коли їхала з поліцейськими до відділку вона зізналася, що це її дитина. Народила вона її вчора мертвою, але це визначить експертиза, куди направлений труп дитини. З жінкою працює слідство.

Про це йдеться в сюжеті ТРК Аверс, передають volynnews.com.

Речниця головного Управління національної поліції Волині Ольга Бузулук каже, що на гарячу лінію 102 зателефонувала жінка та повідомила, що знайшла мертве немовля. Втім каже, коли вже слідчо-оперативна група приїхала на місце вона поводила себе дивно:

«В неї була підозріла поведінка і коли їхала з поліцейськими до відділку вона зізналася, що це її дитина. Народила вона її вчора мертвою, але це визначить експертиза, куди направлений труп дитини. З жінкою працює слідство».

Журналісти знайшли квартиру, в якій мешкала жінка разом з батьком та двома малолітніми синами 5 та 6 років. Ніхто навіть не підозрював, що вона вагітна.

Батько жінки каже, що доглядав за дітьми, забирав їх із садочка та чекав, коли донька прийде з роботи. А працювала вона в одному з супермаркетів Луцька та жила без чоловіка:

«Я не знаю, я щойно приїхав, я ночував тут з двома синами. Я поїхав, все було нормально. А вона вагітна була? Я що знаю. Я не питав».

Цікаво, що сусіди нічого не знають про жінку. Мовляв, раніше тут жили квартиранти, а вона приїхала нещодавно, лише пів року тому.

Нині слідство триває. Правоохоронці ще не визначили, за якою статтею кримінального кодексу нестиме відповідальність жінка.

Нагадаємо, впустив у маршрутку людей без масок: на Волині судили водія автобуса (Відео).