У Німеччині антирекорд із захворюваності на коронавірус протягом доби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
У Німеччині антирекорд із захворюваності на коронавірус протягом доби

Що коїться!

Ілюстрація REUTERS.

У Німеччині антирекорд із захворюваності на коронавірус протягом доби

Зафіксовано 7 830 нових випадків

Німеччина, у суботу, 17 жовтня, зафіксувала черговий щоденний рекорд захворюваності на нову коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив Центр боротьби із захворюваннями країни, пише ТСН з посиланням на CNN, інформує УНІАН.

Так, Інститут Роберта Коха повідомив, що протягом 24 годин у Німеччині було підтверджено 7 830 нових інфекцій, що приблизно на 500 випадків більше, ніж було напередодні. Разом з тим за добу померло 33 пацієнти, що призвело до загальної кількості смертей у країні до 9 767.

Протягом 24 годин у Німеччині було підтверджено 7 830 нових інфекцій, що приблизно на 500 випадків більше, ніж було напередодні. Разом з тим за добу померло 33 пацієнти, що призвело до загальної кількості смертей у країні до 9 767.

У терміновому зверненні в суботу канцлерка Німеччини Ангела Меркель закликала німецьких громадян скоротити свої контакти та утриматися від поїздок.  Меркель звернулася до німців у своєму подкасті з огляду на зростання поширення COVID-19, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Spiegel Online.

«Утримуйтеся від будь-якої поїздки, яка дійсно не є необхідною, будь-якого свята, в якому немає необхідності... За можливості залишайтеся вдома», - сказала Меркель. 

Німеччина перебуває «в дуже серйозній фазі пандемії коронавірусу», який поширюється швидше, ніж шість місяців тому, додала вона.

«Розслаблене літо закінчилося, тепер на нас чекають важкі місяці. Якою буде зима, яким буде наше Різдво, це буде вирішено найближчими днями і тижнями», - підкреслила Меркель.

«Тепер ми повинні зробити все можливе, щоб вірус не поширювався безконтрольно», - попередила канцлерка.