Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
На Волині в депутата міськради хочуть забрати незаконно виділену йому землю

Конфлікт інтересів.

Фото ілюстративне.

На Волині в депутата міськради хочуть забрати незаконно виділену йому землю

Прокурори наполягають на поверненні депутатом Ківерцівської міськради земельної ділянки, виділеної незаконно

\Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду із позовом про визнання незаконними та скасування рішень Ківерцівської міської ради щодо відведення у власність її депутату земельної ділянки.

У квітні 2019 року обранець громади на сесії, не повідомивши про наявність у нього конфлікту інтересів, взяв участь у голосуванні й проголосував «за» виділення собі ділянки площею 0,2 га в одному з сіл Ківерцівського району. 

Згодом суд притягнув депутата до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, визнавши його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1,2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) й призначивши покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн.  

Обранець громади взяв участь у голосуванні й проголосував «за» виділення собі ділянки площею 0,2 га в одному з сіл Ківерцівського району. 

 

Прокурори ж звернулися до суду, аби скасувати незаконне рішення міської ради, ухвалене у порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», та наполягатимуть на поверненні депутатом громаді незаконно отриманої земельної ділянки.

Пресслужба обласної прокуратури

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури
Telegram Channel