Карантин в університеті: майже півсотні студентів лишилися в гуртожитках - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Карантин в університеті: майже півсотні студентів лишилися в гуртожитках

Гуртожиток СНУ №3.

Фото зі студентського порталу.

Карантин в університеті: майже півсотні студентів лишилися в гуртожитках

Як працює студенський гуртожиток в умовах пандеміЇ

З початком дистанційного навчання приблизно 500 студентів лишилися в гуртожитках університету.

Про це розповіл комендантка гуртожитка №3 та директор студмістечка Світлана Шевчук , повідомляє студентський інформаційний портал «Нівроку».

Точної цифри скільки студентів лишилося в гуртожитку поки немає, але директорка студмістечка стверджує, що це близько 500 студентів. Більшість – поїхали додому. Іноземні студенти залишаються в гуртожитку ще з початку карантину.

«Ми нікого з гуртожитку не виселяємо», – запевняє Світлана Шевчук. Також в гуртожитках діє пропускний режим, тобто відвідування стороннім категорично забороняється.

У гуртожитках діє пропускний режим, тобто відвідування стороннім категорично забороняється.

Згідно з положеннями МОЗ України дотримуються всіх норм, такі як провітрювання, вологе прибирання кожних 3-4 години, наявність при вході дезінфекторів. Інформація про карантинні обмеження та профілактику захворювання вивішена при вході.

«Ми дотримуємось усіх протиепідемічних заходів», – каже комендантка. Директорка студмістечка розповіла, що попри випадки захворювання студентів на Covid-19, офіційно хворих в гуртожитках немає. 

 

.

Джерело: Студентський інформаційний портал "Нівроку".