На трасі Київ-Чоп патрульні «спалили» водія-наркомана, бо той забув увімкнути світло фар (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
На трасі Київ-Чоп патрульні «спалили» водія-наркомана, бо той забув увімкнути світло фар (Фото)

Немає слів...

Фото Національної поліції.

На трасі Київ-Чоп патрульні «спалили» водія-наркомана, бо той забув увімкнути світло фар (Фото)

Чоловік мав явні ознаки наркотичного сп'яніння, але пройти огляд в медичному закладі 32-річний водій відмовився

Без увімкненого ближнього світла фар рухався автомобіль Opel Vectra сьогодні близької другої ночі на автодорозі Київ-Чоп. При повороті на Корнин його помітив екіпаж і водія зупинили, повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

Чоловік мав явні ознаки наркотичного сп'яніння, але пройти огляд в медичному закладі 32-річний водій відмовився. В автомобілі патрульні виявили шість поліетиленових пакетів з подрібненою речовиною зеленого кольору схожою на наркотичну та два паперові згортки з вмістом подрібненої речовини зеленого кольору схожою на наркотичну.

В автомобілі патрульні виявили шість поліетиленових пакетів з подрібненою речовиною зеленого кольору схожою на наркотичну та два паперові згортки з вмістом подрібненої речовини зеленого кольору схожою на наркотичну.

На водія склали протокол за ч.3 ст.130 КУпАП (керування в стані наркотичного сп'яніння, повторність), до слова це вже 6-й протокол від початку року, та ч.4 ст.126 КУпАП (керував, будучи позбавленим такого права, рішенням суду від 21 травня він позбавлений права керування на 10 років).

Водія відсторонили від керування, а на місце події викликали слідчих.