Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
Марина Порошенко відвідала Unit City – перший в Україні інноваційний парк

«Unit City – це місце для підтримки талантів, інновацій та сучасних технологій».

Фото ЄС.

Марина Порошенко відвідала Unit City – перший в Україні інноваційний парк

Марина Порошенко, перший номер виборчого списку «Європейської Солідарності» до Київради, відвідала інноваційний парк Unit City та ознайомилася з його інфраструктурою – високотехнологічними лабораторіями, навчальними та офісними кластерами, поспілкувалася зі студентами школи підприємництва та резидентами містечка

«Всі ми прагнемо бачити Київ справді сучасною європейською столицею. Але це неможливо без якісної освіти та медицини, розвиненої інфраструктури, можливості для працевлаштування, реалізації кожного киянина, – наголосила Марина Порошенко. – Unit City – це місце для підтримки талантів, інновацій та сучасних технологій. Прекрасний майданчик для розвитку нашої молоді. Тут вони можуть постійно підвищувати рівень своїх знань, працювати в сучасних умовах, з використанням найновіших технологій і ставати більш конкурентними на ринку, вибудовувати мережу контактів, які допоможуть розвиватися як окремим працівникам, так і цілим компаніям».

 

 Крім того, пані Порошенко зазначила, що «такі інноваційні міста – це інвестиція в людський капітал, а значить – інвестиція в майбутнє країни».

Пані Порошенко зазначила, що «такі інноваційні міста – це інвестиція в людський капітал, а значить – інвестиція в майбутнє країни».

Костянтин Євтушенко, керуючий партнер Unit City, розповів, що компанія розбудовує і створює Unit City як точку росту для всієї України. «Сьогодні ми почали з Києва. В нас також є Unit у Харкові. І ми будуємо подібний проект у Львові, будуємо невеличкі проекти протитипи навчального та інноваційного кластеру у маленьких містах, які є значно менші, ніж мільйонники. Ми вважаємо, що тільки за захунок того, що ми будемо виходити на всю Україну, можна буде об‘єднувати талановиту інноваційну молодь в рамках серйозних, креативних світових задач. Тому ми дуже раді, що нас відвідують настільки поважні гості, звертають увагу, підтримують нас. Ми б хотіли, щоб якомога більше людей дізнались, що таке Unit City, і яким прикладом ми хочемо бути для росту української економіки, інноваційної і креативної індустрії», – говорить Костянтин Євтушенко. 

Одне із завдань проекту – щоб українці не виїжджали за межі держави, щоб в рамках вітчизняної інфрастуктури вони не бачили різниці між Україною і Америкою чи Європою.

Він наголосив, що одне із завдань проекту – щоб українці не виїжджали за межі держави, щоб в рамках вітчизняної інфрастуктури вони не бачили різниці між Україною і Америкою чи Європою. «Щоб вони були конкурентними і щоб вони водночас були поєднані із найкращими інноваційними парками світу. Щоб не було кордонів між інноваціями і креативними індустріями. Щоб усі були поєднані цієї «інноваційною ниточкою» і створювали продукт саме в Україні. Це наша відповідь на відтік українських мізків за кордон», – говорить Євтушенко. 

 

 За словами Марини Порошенко, завдання місцевої влади – створювати такі умови для підприємництва, щоб усі процедури були швидкими та прозорими, а ініціативні люди  мали рівні можливості для реалізації своїх бізнес-ідей. «Впевнена, що лише спільними зусиллями місцевої влади та відповідального бізнесу ми зробимо Київ справді європейською столицею. Саме такі проекти роблять Київ прикладом для наслідування всієї України», – говорить Марина Порошенко. 

Unit City – перший в Україні інноваційний парк, спрямований на розвиток проектів у сфері високих технологій та креативних індустрій. А також один із найбільших центрів інновацій у Центрально-Східній Європі, який залучає в Україну інвесторів, партнерів та нові технології з усього світу.

Джерело: ЄС.
Telegram Channel