Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
«Тріщини на стелі та стінах»: розповіли про стан садиби  Олександра Олеся

У міській раді поки не повідомили, якою буде подальша доля будівлі.

Фото sumypost.com.

«Тріщини на стелі та стінах»: розповіли про стан садиби Олександра Олеся

Будівлю передали від СБУ у Сумську міську раду

Управління СБУ в Сумах повернуло нещодавно Департаменту ресурсних платежів приміщення, відоме як садиба поета Олександра Олеся. Ще у травні фахівці управління брали участь в її обстеженні та виявили тріщини на стінах та стелі. Про це йдеться у відповіді від Департаменту на запит  щодо стану будівлі, пише sumypost.com.

Йдеться про будівлю на вул. Петропавлівській, 83 у Сумах. У Сумах ініціювали створення музею українського поета Олександра Олеся і мистецького центру в будинку, де колись жив він та його родичі. Останні 25 років тут розміщувався один з відділів СБУ.

У Сумах ініціювали створення музею українського поета Олександра Олеся і мистецького центру в будинку, де колись жив він та його родичі.

«Під час обстеження встановлено, що нежитлові приміщення управлінням Служби безпеки України не використовуються. При візуальному огляді приміщень виявлені тріщини на стелі та на зовнішній і внутрішній стінах», – йдеться у листі-відповіді від Департаменту ресурсних платежів. Департамент також надав копію договору, який був укладений між УСБУ та управлінням майном Сумської міськради 1 грудня 2012 року. У договорі вказана вартість будівлі – 1052001 гривень.

У міській раді поки не повідомили, якою буде подальша доля будівлі.

Telegram Channel