Покарають волинянина, який 20 років тому закатував людину в Польщі, і переховувався в Ізраїлі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Покарають волинянина, який 20 років тому закатував людину в Польщі, і переховувався в Ізраїлі

Убивця досі не покараний?

Фото з відкритих джерел.

Покарають волинянина, який 20 років тому закатував людину в Польщі, і переховувався в Ізраїлі

Прокуратура наполягатиме на справедливому покаранні громадянина Ізраїлю за скоєне понад 20 років тому вбивство з особливою жорстокістю 

Ковельська місцева прокуратура Волинської області оскаржить в апеляційному порядку рішення Ківерцівського районного суду про звільнення від  покарання громадянина Ізраїлю, який у липні 1994 року з корисливих мотивів скоїв убивство з особливою жорстокістю

Зловмисник, перебуваючи на території Республіки Польща, за попередньою змовою з двома іншими особами вчинив розбійний напад на громадянина України. 

 

Вони відібрали у потерпілого автомобіль, який згодом продали,  його ж самого вивезли у ліс, де у безлюдному місці прив’язали до дерева й залишили, позбавивши можливості звільнитись. Чоловік помер, страждаючи, від виснаження організму.

 Убивці відібрали у потерпілого автомобіль, який згодом продали,  його ж самого вивезли у ліс, де у безлюдному місці прив’язали до дерева й залишили, позбавивши можливості звільнитись. Чоловік помер, страждаючи, від виснаження організму.

 


Двоє співучасників злочину ще у 1996 році були засуджені й уже відбули покарання. Третій же виїхав з України в Ізраїль та перебував у розшуку з 1995 року. За цей час прокуратура неодноразово зверталася до компетентних органів іноземної держави з клопотанням про його видачу (екстрадицію), які, на жаль, не були задоволені. 


За кордоном він встиг отримати нове громадянство, одружитися і от через понад два десятки років вирішив навідатися до родичів в Україну, де його  і затримали.


Суд першої інстанції звільнив іноземця від покарання у зв`язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.


Прокурори, оскаржуючи це рішення, наполягатимуть на справедливому покаранні для убивці.Приче

 

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури