Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
У школі на Волині перед приїздом Зеленського косять траву і фарбують бордюри

Шкільні ворота прикрасили стрічками, але всередину нікого не пускають.

Фото suspilne.media.

У школі на Волині перед приїздом Зеленського косять траву і фарбують бордюри

Біля входу до школи робітники встановили декоративного млина

22 жовтня на Волинь може приїхати президент Володимир Зеленський. Про це Суспільному стало відомо з власних джерел. Серед об’єктів, які, ймовірно відвідає – птахофабрика у Володимирі-Волинському, дорога біля Устилуга, Звірівське лісомисливське господарство та новозбудована школа у селі Вербка Ковельського району.


Школу у Вербці будували 3 роки. Роботи почалися за прем’єрства Володимира Гройсмана. 

Журналісти побували у селі Вербка і відвідало місцеву школу. Нині там працюють робітники, прибирають територію довкола навчального закладу.

Біля входу до школи робітники встановлюють декоративного млина. А на футбольному полі наносять свіжу розмітку.

До школи знімальну групу Суспільного не пустили. Працівники зачинилися зсередини і відмовилися спілкуватися з журналістами.

Про те, що в село має приїхати президент, жителька Вербки Любов Кулик каже, знає. Розповідає: до цього тут ніхто так старанно не прибирав. «Просто так, щоб весь народ, ті, що вдома сидять, на роботу не ходять зараз з совочком, відеречком? А так же ніхто не хоче», - каже жінка.

Школу у Вербці будували 3 роки. Роботи почалися за прем’єрства Володимира Гройсмана. Потім її включили до програми Зеленського «Велике будівництво». Цього року об’єкт завершили. Зі слів голови Дубівської громади Романа Троцюка, роботи вартували 74 мільйони гривень. Йдеться про будівництво спортивної зали, актової зали на 120 місць, їдальні, котельні. Нині в новозбудованій школі навчається 420 учнів, у дитсадку, що в старому приміщенні – 80 вихованців.

Зі слів керівниці відділу інформаційної політики обласної державної адміністрації Карини Мариневич, офіційної інформації про візит президента на Волинь наразі це немає.


Один з пунктів візиту – школа у селі Вербка.
Telegram Channel