Напередодні виборів у Рівному взялися ремонтувати головну площу міста - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Напередодні виборів у Рівному взялися ремонтувати головну площу міста

Майдан уже без плит.

Фото «Рівне вечірнє».

Напередодні виборів у Рівному взялися ремонтувати головну площу міста

На майдані Незалежності обласного центру будівельна бригада працює над демонтажем старих бетонних плит неподалік аптеки, на поганий стан яких скаржилися пішоходи

Розпочалася довгоочікувана реконструкція головної площі Рівного. Незабаром тут почнуть вкладати бруківку. Загалом на заміну плит, встановлення додаткових лавок та смітників витратять більше 6 мільйонів гривень. Про це пише «Рівне вечірнє». 

Кошти на реконструкцію майдану Незалежності було виділено ще на початку року. Хотіли робити це раніше, але почали тільки тепер.

Ситуацію прокоментував Володимир Хомко, міський голова Рівного:

— Плануємо замінити ці побиті плити, бо вони уже геть знищені. Спочатку планували замінити бетонні плити на такі самі. Однак виявилося, що жоден завод в Україні уже таких не виготовляє. Більше того, якщо їх замовити, то вони обійдуться втридорого. Тому було вирішено замість плит покласти гарну бруківку. Кошти на реконструкцію майдану Незалежності було виділено ще на початку року. Хотіли робити це раніше, але почали тільки тепер. Адже громадськість була проти такого ремонту. Говорили, що потрібно оголосити міжнародний конкурс на кращий проєкт реконструкції майдану Незалежності. Але всі ми розуміємо, що мине дуже багато часу, поки цей конкурс відбудеться.

Через це наші плани наступні: прибираємо розбиті плити, на їхнє місце кладемо бруківку. Якщо виявиться, що якісь плити більш-менш цілі, то покладемо їх в інших місцях. Іншими словами, замінимо усе побите, тоді зможемо чекати конкурсу і того глобального ремонту.

Додамо, що тендер з реконструкції майдану Незалежності виграла здолбунівська фірма «Кортакоз». Її власником значиться Анатолій Панасюк, який проживає у Рівному.

Нагадаємо, у Луцьку знову запрацює фермерський ярмарок, який нещодавно закрили.

Богдан СЛОНЕЦЬ.