Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
Волинського бізнесмена судитимуть, бо допоміг вкрасти з бюджету майже мільйон гривень

Нині службовцю повідомлено про підозру у вчиненні злочинів.

Фото Pixabay.

Волинського бізнесмена судитимуть, бо допоміг вкрасти з бюджету майже мільйон гривень

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури одному з волинських підприємців повідомлено про підозру в службовому підробленні та пособництві у заволодінні державними коштами в особливо великих розмірах (ч.1 с. 366, ч.5 ст. 27, ч.5 ст. 191 КК України)

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури одному з волинських підприємців повідомлено про підозру в службовому підробленні та пособництві у заволодінні державними коштами в особливо великих розмірах (ч.1 с. 366, ч.5 ст. 27, ч.5 ст. 191 КК України).

Суб’єкт господарювання підписав завідомо неправдиві акти приймання виконаних робіт, знаючи, що деякі роботи з переліку фактично не виконувалися, та передав їх замовнику – Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

Слідство вважає, що, здійснюючи у 2019 році технічний нагляд за проведенням капітального ремонту мосту через річку Стир на вулиці Ковельській у Луцьку, суб’єкт господарювання підписав завідомо неправдиві акти приймання виконаних робіт, знаючи, що деякі роботи з переліку фактично не виконувалися, та передав їх замовнику – Департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради.

На підставі цих актів на рахунки підприємства - виконавця робіт у грудні 2019 року були перераховані бюджетні кошти. Це уможливило незаконне заволодіння службовими особами підприємства понад 930 тисячами гривень.

Вирішується питання про обрання службовцю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також: Чоловік заліз на електроопору та отримав розряд 35 тисяч вольт (Відео моменту 18+)

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.
Telegram Channel