Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Кіпрська церква визнала ПЦУ

Процес визнання української автокефалії триває.

Скрін із відео  nyxthimeron.

Кіпрська церква визнала ПЦУ

Божественна літургія транслювалася онлайн

Глава Кіпрської Церкви Хризостом ІІ під час літургії в монастирі Панагія згадав Предстоятеля Православної Церкви України митрополита Епіфанія.

Божественна літургія транслювалася онлайн.

Згадування імені Епіфанія у диптиху фактично означає, що Кіпрська церква визнала ПЦУ.

Кіпрська Церква через свого Предстоятеля стала третьою Церквою, яка визнала її після Грецької Церкви та Олександрійського Патріархату.

«Блаженнійший Архієпископ Кіпру владика Хризостом II, очолюючи сьогодні (24.10.2020) Божественну Літургію при рукоположенні нового єпископа Арсінойського Панкратія, в монастирі Пресвятої Богородиці «Χρυσορροϊιατίσσης» в Пафі, ПОМ‘ЯНУВ Предстоятеля Автокефальної Православної Церкви України, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України владику Епіфанія, фактично визнавши цю нову Церкву. Таким чином, Кіпрська Церква через свого Предстоятеля стала третьою Церквою, яка визнала її після Грецької Церкви та Олександрійського Патріархату. Це надзвичайний та історичний розвиток подій, який має велике значення і — звичайно, — буде багато обговорюватися, поновлюючи питання про Автокефальну Церкву України, яке, здавалося, було «приспане» через сильну проблему Covid-19», — йдеться у публікації на сайті nyxthimeron, передає «Релігійна правда».

Кіпрська Церква, яка є однією з найдавніших помісних Церков, визнана автокефальною на ІІІ Вселенському соборі, та 10-та за місцем у Диптиху, доєдналася до визнання Томосу про автокефалію Православної церкви України та стала четвертою Церквою, яка визнає Помісну ПЦУ — після Вселенського патріархату, Церкви Греції та Олександрійського патріархату.

Нагадаємо, парафіяни московської церкви зірвали похорон воїна УПА.

Telegram Channel