Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Через авральний друк «опитувальників Зеленського» під загрозою зриву друк бюлетенів для місцевих виборів, – нардеп

Проведення виборів на деяких дільницях може опинитись під загрозою або розпочатись невчасно.

Фото Russianname.

Через авральний друк «опитувальників Зеленського» під загрозою зриву друк бюлетенів для місцевих виборів, – нардеп

«Європейська Солідарність» у Харківській області звернулася щодо цієї обставини до Комітету виборців України та Громадянської мережі ОПОРА»

Через те, що поліграфічні підприємства змушені оперативно друкувати мільйони «опитувальників Зеленського», зривається друк виборчих бюлетенів на 25 жовтні. Про це повідомила у Facebook народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», Голова Харківської територіальної організації партії Ірина Фріз. Зокрема, вона заявила, що харківське підприємство «Глобус» через авральний режим роботи помилково надрукувала подвійний тираж одних і тих же бюлетенів.

Станом на зараз склалась ситуація, коли попри значні виробничі потужності фабрики друк виборчих бюлетенів опинився під загрозою, а з уже надрукованими відбуваються «дивні» метаморфози. Зокрема, на одній з ТВК ми маємо подвійний друк бюлетенів одного зразка, загальним накладом – 3000, які потрібно утилізувати.

«Всупереч нормам Конституції та Виборчого кодексу Зеленський ініціював проведення опитування громадян в день виборів – 25 жовтня. Організація його проведення здійснюється в авральному режимі. Для друку опитувальників була залучена в Харкові фабрика «Глобус», яка є одним із найбільших поліграфічних підприємств України та неодноразово здійснювала друк виборчих бюлетенів для виборів всіх рівнів», – повідомляє Фріз.

«Станом на зараз склалась ситуація, коли попри значні виробничі потужності фабрики друк виборчих бюлетенів опинився під загрозою, а з уже надрукованими відбуваються «дивні» метаморфози. Зокрема, на одній з ТВК ми маємо подвійний друк бюлетенів одного зразка, загальним накладом – 3000, які потрібно утилізувати», – зауважує народна депутатка.

Читайте також: На Волині терміново передруковують бюлетені кандидатів у районну раду.

Фріз пише, що за словами працівників фабрики підприємство здійснило друк всього обсягу опитувальників, необхідного для проведення опитування по всій країні. «А це десятки мільйонів екземплярів. Перевантаження виробництва призвело до перевищення термінів друку, помилок в перерахуванні та пакуванні бюлетенів. В результаті, дільничні виборчі комісії недоотримали значну кількість виборчих документів», – зазначила Фріз.

Telegram Channel