Лесиному вишу повернули назву «Волинський національний університет імені Лесі Українки» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Лесиному вишу повернули назву «Волинський національний університет імені Лесі Українки» (Відео)

Волинський національний університет імені Лесі Українки

Волинь-нова

Лесиному вишу повернули назву «Волинський національний університет імені Лесі Українки» (Відео)

Процедуру перейменування Університету офіційно завершено

Відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій 15.10.2020 року підтверджено реєстраційну дію, що закріплює повернення закладу вищої освіти назву «Волинський національний університет імені Лесі Українки».

Повернення Лесиному вишу історичної назви було пунктом передвиборчої програми та принциповою позицію ректора Анатолія Цьося.  

 

Нагадаємо, що повернення Лесиному вишу історичної назви було пунктом передвиборчої програми та принциповою позицію ректора Анатолія Цьося. Рішення про перейменування Університету було підтримано на факультетах та на конференції трудового колективу.

Саме 15 жовтня, в день святкування 80-річного ювілею, було оголошено про завершення процедури перейменування Лесиного вишу. Зауважимо, що для Університету розроблено логотип, у тестовому режимі запущено нову версію офіційного сайту.

Вітаємо представників професорсько-викладацького складу, працівників, студентів та випускників Університету з поверненням історичної назви.

Волинський національний університет імені Лесі Українки.
Волинський національний університет імені Лесі Українки.

 

 

 

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.