Затриманого працівника СТО каратимуть за статеві стосунки з неповнолітньою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Затриманого працівника СТО каратимуть за статеві стосунки з неповнолітньою

Слідчі дії тривають.

Фото Нацполіції.

Затриманого працівника СТО каратимуть за статеві стосунки з неповнолітньою

Працівника станції техобслуговування, через якого до медиків зверталася 14-літня лучанка, притягнуться до відповідальності за статею 155 Кримінального кодексу України

Затриманого працівника СТО (станції техобслуговування) каратимуть за за статеві стосунки з неповнолітньою. Йдеться про статтю 155 «Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості», поінформували у секторі комунікації Нацполіції у Волинській області. Як записано в Кримінальному кодексі, статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Як записано в Кримінальному кодексі, статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, у Луцьку на території одного із СТО начебто зґвалтували неповнолітню дівчину. Інцидент стався 19 жовтня пізно ввечері. Як відомо, чоловік вступив у статеві відносини з ученицею 9-го класу. Дівчинка – жителька Луцька. У пресслужбі ГУНП у Волинській області зазначили, що 14-річна дівчина зверталась у лікарню за медичною допомогою. Всі обставини події встановлюють. Відомості відповідним чином зареєстровані.