Спостерігачі ОПОРИ на Волині повідомляють про брак кабінок для голосування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
Спостерігачі ОПОРИ на Волині повідомляють про брак кабінок для голосування

На деяких дільницях голосувати таємно проблематично.

Фото oporaua.org.

Спостерігачі ОПОРИ на Волині повідомляють про брак кабінок для голосування

Виборчий бюлетень заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування

Спостерігачі ОПОРИ на Волині повідомляють про нові порушення у день голосування - брак скриньок та кабінок для голосування, а також здійснення акту волевиявлення поза межами кабінки у селі Залісся. Окрім того, на низці дільниць, де перед входом є сходинки, відсутні пандуси. Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

На виборчій дільниці №070960 у селі Залісся Ковельського району виборець проголосував поза межами кабіни для голосування.Голосування таким чином здійснив член дільничної виборчої комісії.

На виборчій дільниці №070960 у селі Залісся Ковельського району виборець проголосував поза межами кабіни для голосування. Голосування таким чином здійснив член дільничної виборчої комісії.

 

 На дільниці №070349 у селі Калиновник Ковельського району наявні лише 1 стаціонарна скринька для голосування, 1 мала скринька та 1 кабіна.

На дільниці №071004 у місті Ковель не вистачає скриньок – на великій дільник містяться 4 стаціонарні скриньки. Окрім того, є кабінки тут розташували впритул до гардеробної – таким чином, у них немає суцільної задньої стінки. Також перед входом у приміщення є сходинки однак пандус відсутній.

 

 Відповідно до частини 5 статті 248 Виборчого Кодексу України  виборчий бюлетень заповнюється виборцем особисто в кабіні для таємного голосування.