У селищі на Волині в магазині продавали підроблену горілку відомих брендів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
У селищі на Волині в магазині продавали підроблену горілку відомих брендів

Підроблений алкоголь – небезпечний для здоров’я!

Фото ДПС.

У селищі на Волині в магазині продавали підроблену горілку відомих брендів

Волинян застерігають від споживання неякісних алкогольних напоїв і цигарок

Фактичні перевірки представників бізнесу, які реалізують у роздрібній мережі алкогольні напої і тютюнові вироби, свідчать про низку допущених порушень норм закону волинськими підприємцями.  

Зокрема, працівники управління контролю за підакцизними товарами  Головного управління ДПС у Волинській області з початку року зафіксували 9 фактів реалізації та зберігання алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка. Ще 15 аналогічних порушень виявлено в області при реалізації тютюнових виробів.

Волинські підприємці продають підроблені алкоголь і цигарки

 

Зокрема, 21 жовтня в одному торговому закладі смт. Любешів податківці в ході фактичної перевірки виявили 62 пляшки алкогольних напоїв сумнівного походження. Горілчаний товар семи найменувань відомих брендів на суму 6650 гривень пропонували місцевим споживачам із підробленими акцизними марками. 

Споживання такої продукції – пряма загроза життю і здоров’ю  громадян, оскільки товар без марок акцизного податку встановленого зразка фактично є  шкідливим сурогатом, - звертають увагу громадян у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Окрім проблем зі здоров’ям, продаж підакцизної продукції без ліцензії та марок акцизного податку несе збитки для бюджету.

Наприклад, сума акцизного податку, що недотримана держбюджетом внаслідок використання вказаних підроблених акцизних марок, – 1,7 тисячі гривень.

 

 

Щоб не допустити бюджетних втрат та запобігти можливому отруєнню, про факти реалізації, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, волинян просять повідомляти за номерами телефонів у Луцьку  (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДФС у Волинській області) або (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області). Або надіслати повідомлення поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Джерело: Головне управління ДПС у Волинській області.