Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Митрополит Михаїл гайнув з архіпастирським візитом до Квасова (Фото)

Господу помолимося...

Фото Волинської єпархії ПЦУ.

Митрополит Михаїл гайнув з архіпастирським візитом до Квасова (Фото)

У лютому 2019 року парафіяни вирішили змінити юрисдикцію та возз’єдналися з ПЦУ

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив архіпастирських візит на парафію Преображення Господнього у селі Квасів Горохівського деканату, інформує Волинська єпархія ПЦУ.

За Божественною літургією, яку очолив високопреосвященний, також служили горохівський благочинний протоієрей Андрій Сидор, декан монастирів та намісник Жидичинської обителі архімандрит Константин (Марченко), настоятель парафії священник Вадим Колесник, інше місцеве духовенство.

Під час проповіді архієрей нагадав про поведінку християнина. Це людина, яка не просто ходить до храму, бо потрібно освятити паску, воду, яблука, треба причаститися, тощо, а яка сьомий день проводить у храмі тому, що дякую Господу. «Що означає воскреслий день для віруючої людини: це подякувати Господу за дар життя», – тлумачить керуючий єпархією. Не лише згадувати про Всевишнього, коли трапилася біда, а у повноті своїй перебувати з Богом.

Перший храм у цьому селі згадується у хроніках ще у XVI ст..

Перший храм у цьому селі згадується у хроніках ще у XVI ст.. У наступному ж сторіччі тут збудували нову дерев’яну церкву на місці старої. Очевидно, перший Божий дім зазнав руйнації. Теперішня церква ж стоїть у цьому селі із 1765 р. Цьогоріч, на престольне свято громада відзначила 255-річчя з моменту освячення святині. Тож не дивно, що церква є пам’яткою архітектури національного значення.

У радянські часи храм залишився діючим, тому тут постійно продовжувала лунати молитва. У лютому 2019 р. парафіяни вирішили змінити юрисдикцію та возз’єдналися з ПЦУ.

Telegram Channel