Продають рибний завод за понад 15 млн гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Продають рибний завод за понад 15 млн гривень

Фото pixabay.com.

Продають рибний завод за понад 15 млн гривень

На продаж виставлено майновий комплекс по переробці риби та морепродуктів з земельною ділянкою

На електронному аукціоні OpenMarket виставлено майновий комплекс по переробці риби та морепродуктів з земельною ділянкою, що знаходяться в Київській області у селі Саливонки за 15,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ДП «Сетам», agravery.com. 

Зазначається, що нежитлова будівля по переробці риби та морепродуктів, загальною площею 4,2 тис. м розташована на земельній ділянці площею 0,95 га. Цільове призначення земельної ділянки — для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Нежитлова будівля по переробці риби та морепродуктів, загальною площею 4,2 тис. м розташована на земельній ділянці площею 0,95 га. 

Слід додати, що аукціон буде проведено 6 листопада 2020 року. Стартова ціна лоту становить 15,2 млн грн.

«Риба та морепродукти — це не тільки джерело білка та мікроелементів, але й сировина для фармакологічної та косметичної галузей промисловості. Саме тому такий актив має усі шанси знайти нового власника вже на цих торгах. Особливо, якщо врахувати те, що лот вже уцінений на 20% від початкової вартості», — наголосив Олександр Мамро, генеральний директор ДП «Сетам».