Росіянин втікав через кордон, щоб попросити притулку (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Росіянин втікав через кордон, щоб попросити притулку (Фото)

Незаконний перетин кордону.

Фото ДПСУ.

Росіянин втікав через кордон, щоб попросити притулку (Фото)

На Луганщині затримали порушника кордону в камуфляжі з військовим наплічником

Чоловік розповів, що втікає з Росії, де його переслідують через проукраїнські погляди.

Порушника виявили учора прикордонники відділу «Мілове» Луганського загону біля населеного пункту Діброва. Затриманий виявився 33-річним громадянином РФ. Він мав лише армійський рюкзак з набором для виживання, мобільний телефон  та кілька тисяч російських рублів. Зі слів порушника, усі необхідні для цієї подорожі речі він придбав у спеціалізованому магазині.

 Чоловік розповів, що втікає з Росії, де його переслідують через проукраїнські погляди.

Чоловік розповів, що родом із Казані та що з 2008 року очолював філіал організації, діяльність якої спрямована на зміну діючої влади у Російській Федерації. З 2016 році активно підтримував у соцмережах і матеріально український полк «Азов». За свої погляди неодноразово був засуджений та, зважаючи на часті погрози, можливе нове ув’язнення і побоюючись за своє життя та здоров’я, вирішив втекти з країни.

 

 Для з’ясування обставин незаконного перетину кордону росіянина доставлено до прикордонного підрозділу. Під час складання справи про адміністративне правопорушення за ч.2 ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) чоловік звернувся із заявою, адресованою компетентним органам, про визнання його біженцем на території України або особою, яка потребує додаткового захисту.

 

 Наразі правова оцінка дій іноземця триває.

Джерело: Державна прикордонна служба України.