Голова районної ради на Волині тепер керуватиме громадою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Голова районної ради на Волині тепер керуватиме громадою

Сергій Карпук - дипломований магістр економіки і права.

Фото: фейсбук-сторінка За майбутнє.

Голова районної ради на Волині тепер керуватиме громадою

Сергій Карпук перемагає на виборах голови Шацької ОТГ

За попередніми результатами паралельного підрахунку, Карпук отримав більше 50% голосів на виборах голови Шацької громади. Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів.

«Разом з командою беремо на себе відповідальність за долю громади. Знаю, що потрібно зробити, аби рідний край став розвинутим, інвестиційно-привабливим, рекреаційним центром Волині з потужним фінансовим ресурсом. Як і протягом останніх п’яти років, і далі віддаватиму свої сили, використовувати вміння та знання, аби кожне питання було належно вирішено!», - говорить Сергій Карпук.

У грудні 2015 року став головою Шацької районної ради Волинської області.

Біографічна довідка. Сергій Вікторович Карпук народився 24 листопада 1987 року в селищі Шацьк Волинської області. Має три дипломи магістра економіки і права (один з них – з відзнакою). Працював на державній службі та в банківській сфері, зокрема у 2011- 2013 роках був головним державним податковим ревізор-інспектором Державної податкової служби у Волинській області. А з грудня 2013 по травень 2015 - начальником Шацького відділення Волинської ОД АТ «Райффайзен Банк Аваль». У грудні 2015 року став головою Шацької районної ради Волинської області.

Джерело: За майбутнє