Волинянок на покупках одягу і взуття в інтернеті ошукали продавці-шахраї - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.56 € 34.22
Волинянок на покупках одягу і взуття в інтернеті ошукали продавці-шахраї

Волинянок ошукали шахраї.

Фото з інтернет-магазину.

Волинянок на покупках одягу і взуття в інтернеті ошукали продавці-шахраї

 Поліція закликає волинян оплачувати покупки в інтернеті лише після отримання товару

Двох волинянок, які хотіли придбати одяг та взуття в інтернеті, ошукали шахраї. Ковельчанки оплатили товар наперед, на слово повіривши продавцям, а покурок так і не отримали.

Про це повідомили у Ковельському відділенні поліціїї. 

27 жовтня до Ковельського відділу поліції звернулась 37- річна ковельчанка, та повідомила, що її ошукали його під час інтернет-покупки одягу. Жінка сплатила майже 1700 гривень за пальто, а товар не отримала.

Жінка сплатила майже 1700 гривень за пальто, а товар не отримала

 

Цього ж дня, з аналогічною заявою звернулась інша місцева мешканка. Її ошукали під час покупки черевик. Дівчина сплатила 1300 гривень за взуття, якого так і не отримала.

 

 

Працівники Ковельського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за фактами шахрайства та встановлюють осіб, причетних до вчинення злочину.

Поліцейські вкотре нагадують, що оплату покупки варто здійснювати після доставки товару, або сплачувати мінімальну передоплату за товар. В іншому разі, ризику стати жервою шахраїв – не оминути.

 

Джерело: Ковельський відділ поліції Волинської області