Сучасна затиральна машина за найкращою ціною в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
Сучасна затиральна машина за найкращою ціною в Україні

Знайдіть для себе ідеальний варіант затиральної машини.

Фото: ukrsnab.com.ua.

Сучасна затиральна машина за найкращою ціною в Україні

Бетонні роботи є важливою складовою при будь-якому виді будівництва. Якість і довговічність бетону залежить від дотримання всіх технологічних нюансів на кожному етапі його формування. Завершальним пунктом при заливці бетону є його фінішна обробка - затирка. На сьогоднішній день, даний вид роботи найчастіше проводиться спеціалізованим обладнанням - затиральною машиною

Купити затиральну машину високої якості і за доступною ціною в Україні можна в одному з найбільших будівельних гіпермаркетів - «УКРСНАБ». Як користуватися затиральною машиною, і яку модель краще вибрати саме у Вашому випадку - ми розповімо далі.

Конструкція затиральної машини

Затиральна машина відноситься до вузькоспеціалізованих видів будівельної техніки, вона досить проста в експлуатації і не вимагає складного обслуговування і ремонту. Основними елементами затиральної машини є:

  • Затиральний вузол / вузли (лопаті і диски);
  • Двигун (електричний, бензиновий або дизельний);
  • Корпус;
  • Руль з панеллю керування;
  • Паливний бак (крім електричних).

Цікавий факт - серед будівельників затирочні машину часто називають «вертоліт». Це пов'язано з її зовнішньою схожістю з реальним вертольотом.

 

 Принцип дії затиральної машини

Оператор затиральної машини запускає двигун, після чого приходить в дію основний робочий елемент - затиральний вузол. Шліфування бетонної поверхні якраз і відбувається за рахунок обертання елементів затирального вузла.

Металеві диски і лопаті по черзі зрізають спочатку великі нерівності бетону, потім більш дрібні, і в кінці кінців забезпечують практично ідеально рівну поверхню. Оператор зобов'язаний знати про всі нюанси роботи з даним агрегатом, порядку заміни робочих елементів, ознаках несправності машини, техніки безпеки на робочому майданчику.

Види затиральних машин

Як ми вже сказали, затиральні машини бувають з бензиновим, дизельним і електричним двигуном. Але, що ще більш важливо, різні моделі обладнані різними типами огорожі, в чому їх відмінності?

1.Однороторна затиральна машина: більш легкий і компактний агрегат. Використовується в основному для невеликих бетонних робіт, а також для затирання стяжки всередині приміщення. Комплектуються будь-яким типом двигуна. Їх основна відмінність - ручне управління, оператор завжди повністю контролює весь процес вручну;

2.Двороторна затиральна машина - важка і потужна техніка, яка обладнана спеціальним кріслом для оператора. Контроль роботи відбувається з пульта управління, відрізняється більшою автономністю, ніж однороторна. Застосовують двороторні машини для великого обсягу бетонних робіт.

Крім того, затиральні машини бувають з конусною огорожею і з пристінковою. Конусні затиральні машини більше підходять для роботи на відкритих просторах, а пристінкові - для обробки бетону поблизу різних огорож.

Де купити затиральну машину в Україні?

Одним з найбільш надійних постачальників затиральних машин та іншого будівельного обладнання в Україні є компанія «УКРСНАБ». В даному магазині Ви знайдете для себе ідеальний варіант затиральної машини в співвідношенні ціна / якість. «УКРСНАБ» здійснює доставку обладнання та комплектуючих по всій країні в найкоротші терміни. Щоб купити затиральну машину переходьте на офіційний сайт «УКРСНАБ», або зв'яжіться з менеджером по телефону +38-067-530-36-75.