НАЗК закриває доступ до електронних декларацій на вимогу Конституційного суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
НАЗК закриває доступ до електронних декларацій на вимогу Конституційного суду

Здуріти можна!

Ілюстрація shyroke.org.ua

НАЗК закриває доступ до електронних декларацій на вимогу Конституційного суду

В Україні триває повномасштабний реванш

Національне агентство з питань запобігання корупції закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду.

Про це повідомив голова НАЗК Олександр Новіков після ознайомлення з рішенням КС, пише УНІАН з посиланням на Українську правду.

Реєстри будуть закриті починаючи з 18 години 28 жовтня.

Конституційний суд визнав 27 числа – і сьогодні рішення опубліковане – неконституційним доступ громадян до інформації про доходи, видатки і майно як себе, так і всіх осіб, які отримують зарплату за рахунок податків України.

«Конституційний суд визнав 27 числа – і сьогодні рішення опубліковане – неконституційним доступ громадян до інформації про доходи, видатки і майно як себе, так і всіх осіб, які отримують зарплату за рахунок податків України. Не буде реєстру декларацій (з 18-ї години на сайті – ред.). Рішення Конституційного суду повертає Україну не в 2013 рік, а в 1991, коли взагалі в принципі не існувало ніякого антикорупційного законодавства. Воно повністю скасовує всі механізми запобігання корупції, які були вибудувані за роки незалежності», - сказав Новіков.

Зазначається, що реєстр не працюватиме до тих пір, поки Верховна Рада не ухвалить новий закон, яким надасть НАЗК можливість відкривати таку інформацію.