
Оце так!
У Затурцях відзначили 100-літній ювілей церкви
Урочисте Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом під час якого читались уставні Євангеліі, а також священники окропили прихожан та гостей освяченою водою
У день пам'яті прп. Параскеви Сербської, Свято-Параскевська громада села Затурці Затурцівського благочиння, урочисто відсвяткувала престольний празник нового храму та 100-літній ювілей старого храму, повідомляє Володимир-Волинська єпархія ПЦУ.
Адже два храми, що знаходяться у селі були освяченні на честь святої угодниці Божої.
Святкування розпочали з читання акафісту до преподобної Параскеви, а чин малого освячення води звершили у 100-літньому храмі.
Святкування розпочали з читання акафісту до преподобної Параскеви, а чин малого освячення води звершили у 100-літньому храмі.
Божественну літургію у новому храмі очолив благочинний настоятель прот. Василь Кравець та запрошене духовество.
Урочисте Богослужіння завершилось традиційним хресним ходом під час якого читались уставні Євангеліі, а також священники окропили прихожан та гостей освяченою водою.
