Найбільш популярний підйомник для висотних робіт - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Найбільш популярний підйомник для висотних робіт

Якісний і надійний підйомник!

Фото: lulka.com.ua.

Найбільш популярний підйомник для висотних робіт

Люлька будівельна має бути абсолютно безпечною у використанні

Багато будівельних, ремонтних та клінінгових компаній використовують у своїй діяльності спеціальні підйомники, які є багатофункціональними і несуть в собі безліч переваг:

 • значно полегшують виконання фасадних робіт на висоті, дозволяють комфортно і безпечно виконувати завдання;
 • зменшують часові та грошові витрати;
 • є безпечним засобом пересування робітників і інструментів вгору-вниз.

На сьогоднішній день самим широко використовуваним підйомником в Україні, який відповідає всім перерахованим вище критеріям, є будівельна люлька китайського виробництва моделі ZLP 630.

Люлька будівельна ZLP 630 - це підвісна платформа для переміщення вгору і вниз майстрів, будівельних матеріалів і техніки. За рахунок бездоганної системи управління, надійної фіксації і тросів з великим перетином, вона є абсолютно безпечною у використанні.

Характеристики будівельної люльки ZLP 630

Такий підйомник часто використовують для монтажу вікон, очищення вікон і фасадів будинків, зовнішніх фасадних робіт, зведення і техобслуговування висотних будівель, будівництва та ремонту мостів і т.д. Люлька будівельна ZLP 630 отримала таку популярність у зв'язку з тим, що при відносно низькій ціні якість конструкції знаходиться на гідному рівні.

Параметри будівельної люльки ZLP 630:

 • Висота підйому - до 150 м.
 • Вантажопідйомність - 630 кг.
 • Довжина однієї секції - 2 м.
 • Ширина підстави платформи - 0,69 м.
 • Довжина платформи - до 6 м.
 • Висота огорожі - 1,12 м.
 

 Швидкість такого типу підвісного підйомника розвивається до 9,5 м / хв. Рух люльки досить плавний і впевнений, який виконується з використанням пульта безпосередньо з люльки або з землі двома електричними лебідками. За рахунок страхувальних тросів, противаг, надійної конструкції самого підйомника люлька будівельна ZLP 630 забезпечує безпечну роботу на висоті. Такі фасадні підйомники мають велику робочу зону, що дає можливість майстру комфортно себе почувати і вільно розміщувати там необхідні інструменти і матеріали. Це дозволить майстру якісно виконувати свою роботу і значно знизити витрати часу на обробку конкретної ділянки.

Придбання підйомника у офіційних імпортерів

В Україні є безліч постачальників будівельної техніки. Серед них можна виділити компанію «Мид-Сервис», яка є офіційним імпортером фасадних люльок моделі ZLP 630 і має успішний багаторічний досвід роботи в сфері будівельної техніки. Найвигідніші ціни і супутні послуги Ви зможете знайти саме у них.

Купуючи люльку будівельну моделі ZLP 630 в компанії «Мід-Сервіс», у Вас є можливість отримати надійного партнера, який гарантує якість своєї техніки, а також:

 • планові і позапланові технічні огляди техніки;
 • доставку люльок і їх монтаж;
 • кваліфіковані консультації.