Митрополит Кримської єпархії ПЦУ Климент звернувся до ООН через утиски церкви в анексованому Росією Криму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.76
Митрополит Кримської єпархії ПЦУ Климент звернувся до ООН через утиски церкви в анексованому Росією Криму

Окупанти навіть Бога не бояться...

Фото duhovnyfront.com.ua

Митрополит Кримської єпархії ПЦУ Климент звернувся до ООН через утиски церкви в анексованому Росією Криму

Стурбованість – це не шлях розв'язання проблеми

Митрополит Кримської єпархії Православної церкви України Климент звернувся до генерального секретаря ООН Антоніу Ґутерріша через утиски української церкви в анексованому Росією Криму. 

Про це йдеться у відеозверненні Климента, яке цитує Крим.Реалії, інформує Українська правда.

Я звертаюся до вас щодо захисту української церкви в Криму.

«Я звертаюся до вас щодо захисту української церкви в Криму. До 2014 року на території Криму діяло 49 релігійних громад, які належали до Української православної церкви Київського патріархату. Сьогодні на території Криму залишилося 6 релігійних громад, 3 із них – під загрозою припинення існування. Своє право молитися в українській церкві ми шість років відвойовуємо в російських судах і в Європейському суді з прав людини.

Прошу представників країн ООН невідкладно почати вести переговори з Росією щодо вирішення цих проблем. Стурбованість – це не шлях вирішення проблеми. Нам потрібне практичне рішення, що забезпечуватиме наше конституційне право в Криму молитися у наших храмах Православної церкви України», - сказав митрополит Климент.

Раніше окупаційний Євпаторійський міський суд зобов’язав ПЦУ знести храм у Євпаторії.