В Україні хочуть запустити грантову підтримку фермерів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
В Україні хочуть запустити грантову підтримку фермерів

Ще одним важливим напрямком є підтримка сільгоспкооперації з точки зору забезпечення якості продукції.

Фото agronews.ua.

В Україні хочуть запустити грантову підтримку фермерів

В пріоритеті аграрної політики України – створення потужного фермерського класу

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства планує запустити в Україні грантову підтримку фермерів з фокусом на дрібних сільгоспвиробників. Про це на зустрічі представників Мінекономіки з представниками Європейського Союзу повідомив заступник міністра Тарас Висоцький. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки, пише agronews.ua. 

Тарас Висоцький підкреслив, що в пріоритеті аграрної політики України – створення потужного фермерського класу, який би постійно розвивався і мав доступ до фінансування.

Ми хочемо ввести в Україні практику грантової підтримки фермерів, яка б базувалася на принципах, що діють в ЄС, з фокусом на дрібних виробників, на сфери, де створюється додана вартість, додаткові робочі місця.

«Ми хочемо ввести в Україні практику грантової підтримки фермерів, яка б базувалася на принципах, що діють в ЄС, з фокусом на дрібних виробників, на сфери, де створюється додана вартість, додаткові робочі місця», – зазначив заступник міністра.

За словами Висоцького, ще одним важливим напрямком є підтримка сільгоспкооперації з точки зору забезпечення якості продукції, інтеграції в ланцюги поставок, доступу фермерських кооперативів на ринки, в торгові мережі та на експорт.

Він додав, що в цьому напрямку важливо постійне навчання і підвищення рівня обізнаності виробників про технології.

«Йдеться про формування повноцінної системи консультування в Україні, яка доповнюватиме та підтримуватиме розвиток фермерства»,- сказав заступник міністра.