Білоруські прикордонники заявили про затримання анархістів на кордоні з Україною - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
 Білоруські прикордонники заявили про затримання анархістів на кордоні з Україною

У затриманих виявлено вогнепальну зброю з боєприпасами, холодну зброю, спеціальну екіпіровку та інше спорядження.

Фото з відкритих джерел.

Білоруські прикордонники заявили про затримання анархістів на кордоні з Україною

Прикордонники не уточнили, громадянами якої країни є затримані

Білоруські прикордонники заявили, що затримали на кордоні з Україною групу радикально налаштованих анархістів, в яких виявили зброю та боєприпаси. Про це повідомляє білоруське провладне видання «Белта», передає «Дзеркало тижня». «Чотирьох прихильників анархізму», як повідомляють ЗМІ, затримали біля Забоз'я в Білорусі. 

«Чотирьох прихильників анархізму», як повідомляють ЗМІ, затримали біля Забоз'я в Білорусі. 

«У затриманих було виявлено вогнепальну зброю з боєприпасами, холодну зброю, спеціальну екіпіровку та інше спорядження», - розповіли в ДПК Білорусі.

Прикордонники не уточнили, громадянами якої країни є затримані. Наразі слідчі встановлюють всі обставини.

Нагадаємо, Латвія, Естонія, Литва і Польща відкликали своїх послів в Білорусі на консультації. Згодом свого посла відкликала і Велика Британія.

23 вересня Лукашенко під час так званої інавгурації «прийняв» присягу президента Білорусі. Тим самим за допомогою ЦВК він сам себе проголосив главою держави. Україна, США і Євросоюз відмовилися визнавати Лукашенко легітимним президентом Білорусі і ввели санкції проти чиновників його режиму.