Судили луцького прикордонника, який брав хабарі за сприяння контрабанди білоруських цигарок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Судили луцького прикордонника, який брав хабарі за сприяння контрабанди білоруських цигарок

Білоруські цигарки.

Фото ІА Волинські новини.

Судили луцького прикордонника, який брав хабарі за сприяння контрабанди білоруських цигарок

Отримав понад 7 тисяч за контрабанду цигарок з Білорусі

На Волині судили інспектора Луцького прикордонного загону за винагороду сприяв незаконному ввезенню сигарет з Білорусі до України.

Про це повідомляє ІА Волинські новини посилаючись на вирок Шацького районного суду Волинської області.

Так, молодший інспектор другої категорії ВПС «Світязь» Луцького прикордонного загону отримав хабар понад сім тисяч гривень за сприяння в переміщенні тютюнових виробів з Білорусі до України. 1 червня у Шацьку він отримав 60 доларів хабара, а через кілька днів – ще 6 тисяч 300 гривень.

 Отримав 60 доларів хабара, а через кілька днів – ще 6 тисяч 300 гривень.Зокрема, прикордонник «зливав» службову інформацію щодо охорони державного кордону на ділянці між 94, 95, 96 прикордонними знаками, що поблизу села Мельники Шацького району. Він вказував час, протягом якого не буде забезпечуватись охорона прикордонними нарядами.

 

У суді хабарник не відкидав своєї вини та просив призначити йому покарання у виді штрафу.
 Суд послухав прикордонника, призначивши тому штраф в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень.

Джерело: ІА Волинські новини.