У місті на Волині під міською радою збиралися підприємці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
У місті на Волині під міською радою збиралися підприємці

Підприємці під міськрадою.

Фото "Буга".

У місті на Волині під міською радою збиралися підприємці

Хочуть, щоб влада почула їх

2 листопада у Володимирі-Волинському під міською радою зібралися підприємці. Акція була анонсованою.

Як повідомляє «Буг», причина зібрання – вимога від влади міста ухвалити рішення, яким би могли керуватися правоохоронні органи, щоб припинити складання протоколів про порушення підприємцями карантину у Володимирі, який опинився у «червоній зоні». Як виявилося раніше, рішення міської комісії ТЕБ і НС для поліції не має сили.

 

Підприємці просять скликати сесію міськради, адже потрібне рішення органу місцевого самоврядування про пом’якшення у Володимирі-Волинському, який опинився у червоній зоні, заходів карантину.

Нагадаємо, що утворилася казусна ситуація: попри рішення міської комісії ТЕБ і НС, поліція почала минулого тижня складати на місцевих підприємців протоколи за порушення правил карантину, керуючись постановою Кабінету Міністрів. Як розповіли правоохоронці, не можуть діяти згідно з рішенням міської комісії, адже її рішення не має такої сили.

 

 

За словами Сергія Радкевича, вони з ініціативною групою ходили кілька разів до мера, проте відповіді про те, чи скликатиме чи ні сесію, так не отримали. Тому підприємці зібралися під міською радою, щоб їх почули.

Підприємці дали міському голові час до середи, щоб скликати сесію або дати офіційну відмову. Тоді це можуть зробити його заступники, говорить Радкевич.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".