Юний ковельський конструктор став переможцем всеукраїнської виставки-конкурсу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Юний ковельський конструктор став переможцем всеукраїнської виставки-конкурсу

Валентин Чох та його наставник Максим Селівончик.

Фото kovelrada.gov.ua.

Юний ковельський конструктор став переможцем всеукраїнської виставки-конкурсу

Валентин Чох – переможець всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу «Майбутнє України»

На базі ковельського ліцею №10 другий рік працює секція науково-технічної творчості Волинської малої академії наук. Її активним учасником є десятикласник Валентин Чох, інформує Ковельська міська рада.

Цьогоріч Валентин подав власні розробки на Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» і досяг успіху.

З 7 класу він відвідує гурток «Столяри-конструктори». Хлопець пропонує цікаві ідеї, намагається їх реалізовувати. Цьогоріч Валентин подав власні розробки на Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» і досяг успіху. Учень ЗЗСО №10 став переможцем в напрямку машинобудування.

Керівником шкільного гуртка та секції при Волинській МАН є учитель трудового навчання Максим Селівончик. Сумлінний, творчий педагог, про якого кажуть «майстер на всі руки». Хлопці, які займаються з Максимом Валерійовичем, вміло користуються інструментом, працюють за верстатами, конструюють вироби і моделі. Це перші кроки до майбутньої професії. Щорічно його вихованці є переможцями Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, виставок-конкурсів науково-технічної творчості.