Переплутав труби: 15 квартир в будинку на Волині залишилися без газу через сусіда - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.47 € 33.96
Переплутав труби: 15 квартир в будинку на Волині залишилися без газу через сусіда

Інцидент у квартирі.

Фото "Буга".

Переплутав труби: 15 квартир в будинку на Волині залишилися без газу через сусіда

Цього ж дня газовики видалили воду з системи та відновили газопостачання всім споживачам, окрім квартири, де стався інцидент

1 листопада 15 квартир багатоповерхівки на вулиці Сонячній у Нововолинську залишилися без газу. Один з мешканців цього будинку хотів самотужки відремонтувати газову колонку та, переплутавши шланги місцями, замість газової системи випадково підключився до водопровідної.

Результатом такого ремонту стало заповнення системи газопостачання водою, – повідомили в пресслужбі «Волиньгазу».

Як пише «Буг», повідомлення про відсутність газу в одній з квартир надійшло до аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» 1 листопада о 08:59. Оперативно прибувши на виклик, аварійна бригада Нововолинської дільниці Володимир-Волинського відділення виявила, що господар однієї з квартир під час самовільної заміни проточного газового водонагрівача помилково під’єднав систему водопостачання до системи газопостачання. Своїм вчинком він спричинив попадання води в газові прилади 3-х квартир житлового будинку.

Господар однієї з квартир під час самовільної заміни проточного газового водонагрівача помилково під’єднав систему водопостачання до системи газопостачання.

 

 

Аби уникнути аварійної ситуації й унеможливити попадання води в розподільний газопровід, фахівці АТ «Волиньгаз» негайно припинили газопостачання 15-ти квартир.

Цього ж дня, до 16:00 газовики видалили воду з системи та відновили газопостачання всім споживачам, окрім квартири, де стався інцидент.