Українцям радять купувати пульсоксиметри,- МОЗ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Українцям радять купувати пульсоксиметри,- МОЗ

Пульсоксиметр — медично-діагностичний прилад для вимірювання рівня сатурації кисню в капілярній крові.

«Newsmakers»

Українцям радять купувати пульсоксиметри,- МОЗ

У МОЗ порадили українцям не купувати медикаменти про запас, а якщо є можливість – купити пульсоксиметр і стежити за своїм здоров’ям

«Ми просимо не панікувати. Ми просимо бути вдумлими. Ми просимо не вимітати аптеки, наші аптечні установи, не викупляти всі ті препарати, які не несуть ніякої лікувальної дії … якщо у Вас є додаткова копійка для того, щоб купити такі медикаменти про запас, – то краще купити для себе, для дому пульсоксиметр, який був би на рівні з апаратом для вимірювання тиску чи термометром в сім’ї. Сьогодні це важливо. Цим Ви підтримаєте і полегшите роботу сімейних лікарів, контролюючи особисто своє здоров’я», – сказала заступник міністра охорони здоров’я Микічак.

Якщо у Вас є додаткова копійка для того, щоб купити такі медикаменти про запас, – то краще купити для себе, для дому пульсоксиметр.

Вона також закликала не користуватися неперевіреними рекомендаціями і ні в якому разі не призначати собі медикаменти, особливо імунопротектори, імуномодулятори, антибіотики.

Довідка. Пульсоксиметр – апарат для вимірювання рівня насиченості крові киснем. Він може допомогти зафіксувати момент, коли через ускладнення COVID-19 у хворого виникає киснева недостатність.

Джерело: «Newsmakers»