Луцькі освітяни змагатимуться за звання «Учитель року-2021» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Луцькі освітяни змагатимуться за звання «Учитель року-2021»

У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

Фото ілюстративне.

Луцькі освітяни змагатимуться за звання «Учитель року-2021»

В Україні стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно, йдеться у повідомлення Міносвіти та науки

За інформацією відомства, для участі у конкурсі зареєструвалися понад 4 тисяч педагогічних працівників.

Педагоги змагатимуться у чотирьох номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання» та «Українська мова та література».

Одним із завдань конкурсу стане перевірка вміння вчителя організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Проведення фіналу конкурсу заплановано на квітень 2021 року. У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

У кожній номінації змагатимуться 25 вчителів з усіх областей України.

Номінантами серед волинян стали 450 педагогів. Повний список можна переглянути за посиланням. А серед педагогів закладів освіти Луцька змагаються:

Номінація «Керівник закладу освіти»

Волинець Леся Іванівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради»

Дубина Олександр Дмитрович

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»

Кучер Лариса Віталіївна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа 1-3 ступенів № 22-ліцей Луцької міської ради Волинської області»

Номінація «Математика»

Антонюк Олена Вікторівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Луцької міської ради Волинської області»

Войчак Юлія Богданівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15  Луцької міської ради Волинської області»

Гейник Тетяна Юріївна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради»

Дибайло Наталія Володимирівна

Луцька спеціалізована школа I-III ступенів номер 5 Луцькоіі міськоіі ради Волинськоіі області

Кирилюк Ольга Анатоліївна

комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Кінах Микола Віталійович

КЗ «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»

Коржова Наталія Андріївна

Луцька спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №1 Луцької міської ради Волинської області

Мазилюк Надія Геннадіївна

Луцький навчально-виховний комплекс « Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 -технологічний ліцей»

Оліда Ірина Ярославівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»

Отченаш Світлана Миколаївна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 - колегіум Луцької міської ради»

Романюк Володимир Олексійович

комунальний заклад «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Номінація «Трудове навчання»

Будцев Леонід Євгенійович

Комунальний заклад «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради», м. Луцьк Волинської області

Васько Валентин Анатолійович

Комунальний заклад « Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області»

Гаврилюк Наталія Андріївна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області»

Гайгель Антоніна Віталіївна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 - колегіум Луцької міської ради»

Мазур Тетяна Володимирівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Мельник Ірина Володимирівна

Комунальний заклад «Луцька гімназія №4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради Волинської області»

Онисюк Ірина Йосипівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23  Луцької  міської  ради»

Шевченко Павло Сергійович

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10 - професійний ліцей Луцької міської ради»

Номінація «Українська мова та література»

Вашерук Наталія Олександрівна

Комунальний заклад «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міської ради  Волинської області»

Квятковська Анна Олександрівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 Луцької міської ради Волинської області»

Кислюк Наталія Володимирівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради»

Ковальчук Ірина Володимирівна

Комунальний заклад «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»

Костюк Ольга Іванівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»

Кучинська Юлія Вікторівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»

Новосад Лідія Степанівна

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 27 Луцької міської ради Волинської області»

Новосад Тетяна Михайлівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»

Повшук Катерина Володимирівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Луцької міської ради Волинської області»

Проць Анжела Василівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 - природничий ліцей Луцької міської ради Волинської області»

Сироватка Олена Леонідівна

Комунальний заклад «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Луцької міської ради Волинської області»