Ліквідовано канал нелегального транзиту іракців через Україну в ЄС (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Ліквідовано канал нелегального транзиту іракців через Україну в ЄС (Фото, відео)

Обшук у фігурантів розслідування.

Фото ДПСУ.

Ліквідовано канал нелегального транзиту іракців через Україну в ЄС (Фото, відео)

Правоохоронці не лише затримали нелегалів, а й встановили маршрут руху, місця переховування, а головне – організаторів каналу

Наразі двом мешканцям Виноградівського району Закарпатської області, 1988 та 1993 років народження, оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

 Ліквідовано канал нелегального транзиту іракців через Україну в ЄС.

 Нагадаємо, наприкінці вересня на ділянці Мукачівського прикордонного загону затримали 4 нелегальних мігрантів з Іраку. Іноземці мали намір незаконно потрапити в Угорщину. Під час слідчо-оперативних заходів українські правоохоронці зібрали докази злочинної діяльності осіб причетних до організації каналу. Було задокументовано факт перевезення на Закарпаття нелегалів, встановлено місця їх тимчасового переховування.

 

 Проведено обшуки у фігурантів розслідування за шістьма адресами в містах Рівне та Виноградів, вилучено предмети та речі для подальшого використання в суді як докази протиправної діяльності, зокрема: чорнові записи, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку та прилад нічного бачення. Заходи проводились міжвідомчою групою у складі співробітників Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, слідчого відділу УСБУ в Закарпатській області, із залученням спецпідрозділу «Дозор», в рамках кримінального провадження за ст.332 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Тривають слідчі дії, незабаром всі учасники вказаної злочинної діяльності постануть перед судом.

Джерело: Державна прикордонна служба України.