В Ужгороді медзаклади заповненені на 100%: хворих на коронавірус «розпихають» у райлікарні області - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
В Ужгороді медзаклади заповненені на 100%: хворих на коронавірус «розпихають» у райлікарні області

Що коїться...

Фото pravda.com.ua

В Ужгороді медзаклади заповненені на 100%: хворих на коронавірус «розпихають» у райлікарні області

Протягом дня 3 листопада в Закарпатській області захворіли 283 людини

В Ужгороді усі лікарні заповнені на 100% і хворих на COVID ужгородців розвозять в інші міста області.

Про це сказав голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, завідувач відділу епідеміологічного нагляду і профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ Вікторія Тимчик під час брифінгу, інформує Українська правда.

Місто Ужгород має 4 заклади охорони здоров’я, які приймають зі всієї області хворих та інфікованих, які потребують госпіталізації…

«Місто Ужгород має 4 заклади охорони здоров’я, які приймають зі всієї області хворих та інфікованих, які потребують госпіталізації… У них в рамках фонду, який був виділений, на 100% заповнене все, в тому числі й центральна міська клінічна лікарня, тому ужгородців вимушені транспортувати в інші лікарні (поза містом – ред.), які ще мають ліжкофонд – це Свалява, Виноградів, Мукачево, але й там вже закінчуються місця», - заявив Олексій Петров.

Він зазначає, що Ужгород входить у такий пік, коли не зможе навіть виконати критерії МОЗу – щоб хворих на COVID-19 розвозили у лікарні в межах 60 хвилин.

Петров зазначив, що протягом дня 3 листопада в Закарпатській області захворіли 283 людини.

Тим часом епідеміолог Тимчик зазначила, що в регіоні наразі один з найбільших показників смертності від коронавірусу в Україні.

3 листопада Україна перетнула позначку в 9 тисяч хворих за добу: діагноз COVID-19 підтвердили 9 524 особам, померли 199 хворих, одужали 7 536 пацієнтів - це два антирекорди та рекорд.