Ковельчани з інвалідністю стали лауреатами міжнародного конкурсу (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Ковельчани з інвалідністю стали лауреатами міжнародного конкурсу (Фото)

Відтворили на сцені традиції Святвечора на Поліссі.

Фото: Ковельська міська рада.

Ковельчани з інвалідністю стали лауреатами міжнародного конкурсу (Фото)

Днями було оголошено результати дистанційного XIV Міжнародного конкурсу «Digi-Talenty Lato 2020», у якому взяла участь громадська організація «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії». Ми здобули гарні результати і стали лауреатами І ступеня в номінації «Театральне мистецтво» та отримали сертифікат - грант на 300 євро для участі в очному фестивалі

Також прес-секретар організації Ольга Яренчук стала лауреатом ІІІ ступеня в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та отримала сертифікат на 10 євро для участі в очному фестивалі.

Учасники самодіяльного театру «Добродія», який функціонує на базі організації, відтворили на сцені традиції Святвечора на Поліссі, де за звичаєм у кожній оселі готують 12 пісних страв.

На стіл кладуть сіно, накривають його полотняною скатертиною. У центрі столу - макітра із кутею. Поруч - колядник... Усі страви, що презентують на святковому столі — справжні, їх готують самостійно за домашніми рецептами.

В головних ролях люди з інвалідністю та їх сім’ї — мешканці Ковельського району та нашого міста: господар — Борис Паталій, господиня — Галина Гелетуха, сини — Олег Гелетуха та Вадим Сахарук, дочки — Богдана Паталій та Софія Шевчук, дідусь — Володимир Лисюк та бабуся — Олена Лисюк.

В головних ролях люди з інвалідністю та їх сім’ї — мешканці Ковельського району та нашого міста: господар — Борис Паталій, господиня — Галина Гелетуха, сини — Олег Гелетуха та Вадим Сахарук, дочки — Богдана Паталій та Софія Шевчук, дідусь — Володимир Лисюк та бабуся — Олена Лисюк. Ведучою заходу була Ольга Яренчук, а режисером – постановником вистави став Володимир Кравчук, голова ГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії».

Ми не сподівалися стати лауреатами, але результатом дуже задоволені. Щиро дякуємо за можливість взяти участь у конкурсі організаторам з Польщі: Фонду «Ініціатива» (м. Свидниця), Курортному театру в м. Поляниці Здруй, міському Будинку культури (м. Щитно).

Джерело: Ольга Яренчук, прес-секретар громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю "Добродія в дії»