На Рівненщині вчителька відмовилась носити маску навіть після 17 тисяч штрафу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
На Рівненщині вчителька відмовилась носити маску навіть після 17 тисяч штрафу

Вчителька проти масок.

Фото ілюстративне.

На Рівненщині вчителька відмовилась носити маску навіть після 17 тисяч штрафу

Педагогиня своєї вини не визнає

У місті Вараш Рівненської області вчителька української мови та літератури з 20-річним стажем Жанна Тетеньова з початку навчального року під час освітнього процесу відмовилась носити маску, захисний щиток, а також вимірювати температуру. Тепер педагогині доведеться заплатити 17 тис. грн штрафу за порушення правил карантину і 420 грн судового збору до державного бюджету. Таке рішення наприкінці жовтня ухвалив Кузнецовський міський суд (у Вараші назва суду досі не змінена після перейменування міста у 2016 році).

Про це пише сайт Віче.

Під час розгляду судової справи вчителька не визнала вини й пояснила, що не бажає носити маску та інші засоби захисту, бо є християнкою. Суду відомо, що адміністрація й колеги ліцею №1 міста Вараша намагались переконати педагогиню не порушувати карантинні правила – відповідна інформація зазначена у протоколі  педагогічної ради ліцею.

Суд вирішив, що посилання на віросповідання «фактично зводяться до уникнення адміністративної відповідальності за вчинене».

 

 

 

 

Однак пані Тетеньова і далі, в листопаді, відмовляється носити засоби захисту. «Я християнка віри Євангельської й слово Господнє мені категорично забороняє носити маску, оскільки Він створив мене за образом та подобою своєю. Ми з відкритим обличчям, як у дзеркалі, дивимось на Господа. Тому я відмовляюсь носити ці маски й для мене її вдягти – це смерть».\ У Вараському міському управлінні освіти прийняли рішення, що педагогиня може працювати в ліцеї й надалі, але мусить дотримуватися норм закону про засоби захисту.

 

Джерело: Віче