У Луцькому зоопарку розповіли про хамів-відвідувачів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
У Луцькому зоопарку розповіли про хамів-відвідувачів

Хами в звіринці.

Фото – Луцький зоопарк.

У Луцькому зоопарку розповіли про хамів-відвідувачів

Неодноразово намагаються здурити касирів

У Луцькому зоопарку стався черговий випадок зневаги до правил його відвідування.

Про це повідомили на сторінці КП «Луцький зоопарк» у фейсбуці.

«Як театр починається із вішака, зоопарк – із каси. І вже на вході чимало наших гостей «дарують» працівникам порцію негативу та хамства. Воно має чимало нібито зачіпок – наприклад, бажання надурити касира з купюрами й посвідченнями. Або спроба «підшаманити» з кількістю відвідувачів. Це стосується, скажімо, групових відвідувань дітьми та супроводжуючими особами або спроб на одне посвідчення, що дозволяє безоплатний візит особі та її дітям, провести «своїх» щонайменше 5 нащадків»,  – розповідають на сторінці закладу. 

Та «найвеселіше» при вході – контролерам.

У зоопарку скаржаться, що відвідувачі неодноразово вдаються до хиторощів, аби пройти на територію звіринцю безплатно:

«Спостерігається просто шалена «вдячність» багатьох тих, хто йде у місце найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста, що стало таким завдяки самовідданій праці кожного члена нашого колективу. І знаєте, що найчастіше стає причиною сварок, криків, образ і прокльонів? Правила відвідування зоопарку! Вони прості, чіткі та зрозумілі. Вартість – 60 гривень для дорослого, 40 гривень для дитини, є пільгові квитки при пред’явленні відповідних посвідчень і право для певних категорій на безоплатний вхід (зокрема, це люди з інвалідністю та їхні супроводжуючі). А ще – діти до 1 метра зростом», – акцентують в адміністрації зоопарку.

Щодо останнього, уточнюють, що так зробили, аби не було двоякості у трактуванні цього правила:

«Не з певного віку – аби унеможливити спроби проходити за «позиченими» свідоцтвами. Ростоміри – на касі та при вході. Не виросло маля до метра – вхід безоплатний, має 101 см заввишки – 40 гривень за квиток. Але ж – ні!!! Чого тільки не чують наші працівники від відвідувачів, які вирішують, що їхнє чадо має право пройти без квитка! В хід ідуть крик, лайка, прокльони і навіть погрози «набрати» потрібних людей, щоб «тут всіх порозганяти». Повірте, слова вдячності за наш дійсно ти титанічний труд ми чуємо не так уже й часто, як оці всі монологи відвідувачів, незадоволених обов’язковими правилами для всіх».

 

 

Окремо уточнили і щодо вартості квитка. Ціна,до слова, одна з найнижчих в Україні.

«Навряд чи на 40 гривень вийде ще хоч одна така ж кількагодинна розвага для маляти, як відвідування зоопарку. Навіть квиток на 3-хвилинний атракціон у міському парку коштує стільки ж! Що вже казати про вартість квитків у приватних зоопарках. І, до слова, їх так ніхто про винятки з правил не розповідає, бо відповідь одна: не підходять ціна/умови – просто не приходьте», – резюмували в Луцькому зоо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Луцький зоопарк