Богдан Шиба – про роботу муніципалів і кронування дерев у Луцьку (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 34.15
Богдан Шиба – про роботу муніципалів і кронування дерев у Луцьку (Відео)

Богдан Шиба вважає, що департамент муніципальної варти перетворили в приватну армію тимчасової влади міста.

Фото facebook.com/BogdanShybaofficial.

Богдан Шиба – про роботу муніципалів і кронування дерев у Луцьку (Відео)

Кандидат на посаду Луцького міського голови Богдан Шиба розповів, як оцінює роботу департаменту муніципальної варти, яким бачить його майбутнє, та чи правильно у Луцьку кронують дерева

Про це Шиба розказав журналістам Анастасії Качині та Олегу Криштофу в інтерв’ю, уривок якого опублікували на офіційній фейсбук-сторінці кандидата.

Богдан Шиба вважає, що департамент муніципальної варти перетворили в приватну армію тимчасової влади міста. Зазначимо, що Шиба неодноразово заявляв, що коли лучани довірять йому керувати містом, цю структуру він ліквідує.

Право на законне насильство має тільки поліція на підставі рішення суду, а тут якась невідома структура без рішення суду, на підставі рішення виконкому бульдозерами їде на людей.

«Це треба буде в один день чи в одну мить ліквідувати і перетворити на нормальну структуру, яка займатиметься благоустроєм, порядком на вулицях міста, а не застосовуватиме каральні методи до лучан. Право на законне насильство має тільки поліція на підставі рішення суду, а тут якась невідома структура без рішення суду, на підставі рішення виконкому бульдозерами їде на людей. Цього не можна допускати, це антиконституційно, і треба в такому вигляді цю муніципальну поліцію ліквідувати», – переконаний кандидат на посаду Луцького міського голови.

Читайте також: Шиба розповів, чи платив йому Палиця, аби програти Поліщуку.

Щодо кронування дерев, то, на думку Шиби, воно швидше шкодить, аніж допомагає.

«Часом воно виглядало, як просто зачищення дерев від дерев, бо залишався голий стовбур. Цього не можна допускати. Необхідно, щоб займалися тим фахівці, бо це дуже делікатна робота. І не тільки тому, що дерева просто страждають, але й при такому невмілому кронуванні в дерева заносяться всілякі шкідники і хвороби, дерево починає хворіти. Цього не можна допускати», – вважає Богдан Шиба.