Курси НБУ $ 39.60 € 42.28
«Волинь» на доданих хвилинах вигризає перемогу в «Оболоні» й піднімається на чисте третє місце (Відео)

Оце так!

Ілюстрація fc.obolon.ua

Дубль у складі лучан на рахунку Богдана Оринчака

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 12-й тур. «Волинь» (Луцьк) – «Оболонь» (Київ) – 2:1 (1:0 – Богдан Оринчак, 4 хв.; 1:1 – Олексій Майданевич, 87 хв.; 2:1 – Богдан Оринчак, 90+2 хв.)

10 листопада 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя С. Лапко.

Вже в дебюті домашнього поєдику з «Оболонню» Богдан Оринчак вивів «Волинь» уперед.

Мінімальний рахунок на користь лучан тримався на табло аж до 87-ї хвилини, коли Олексій Майданевич таки розписався у воротах Владислава Леванідова.

Проте справжнім героєм з поля сьогодні судилося піти таки Богданові Оринчаку!

Проте справжнім героєм з поля сьогодні судилося піти таки Богданові Оринчаку! На другій доданій хвилині він робить дубль і приносить «Волині» перемогу!

Таким чином підопічні Василя Сачка набирають 21 очко і обходять у турнірній таблиці рівненський «Верес», з яким ділили третє-четверте місця. Рівняни в Охтирці поступилися «Альянсу» з Липової Долини з рахунком 1:2, хоча й перемагали після першого тайму.

Попереду Волині тепер лишень одеський «Чорноморець» (24 очки) та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів (23 очки).

Ну а вже 15 листопада на нас чекає мега-матч «Верес» – «Волинь»!